Finaliści Konkursu Dwa Oblicza Pułaskiego odwiedzili symulatory ŚNIEŻNIK i HOMAR.NAV

17. 06. 13

W dniu 25 maja Finaliści V edycji Konkursu historyczno-marynistycznego DWA OBLICZA PUŁASKIEGO odwiedzili Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni, gdzie m.in mogli zapoznać się z symulatorami sterowania okrętem, oraz systemem szkolno-treningowym Śnieżnik, będącymi dziełem pracowników Autocomp Management.
Konkurs Dwa Oblicza Pułaskiego zorganizowany przez Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, ma na celu popularyzację wiedzy na temat Kazimierza Pułaskiego, polsko-amerykańskiego bohatera walk niepodległościowych – patrona muzeum i okrętu, upowszechnianie wiedzy historycznej oraz kształtowanie postaw patriotycznych młodego pokolenia Polaków.
Zapraszamy do zapoznania się z konkursem tutaj

Symulator HOMAR.NAV

SWSB ŚNIEŻNIK

 

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 25 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne.

Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.