Funkcjonariusze Lęborskiej Policji ćwiczyli na SWSB ŚNIEŻNIK w 1 BZ w Lęborku

17. 06. 13

System Wsparcia Szkolenia Bojowego ŚNIEŻNIK, w 1 Batalionie Zmechanizowanym im gen. Jerzego Jastrzębskiego w Lęborku uruchomiliśmy w tej jednostce w 2016 roku. Funkcjonariusze Lęborskiej Policji mieli okazję zapoznać się i poćwiczyć na ŚNIEŻNIKU: "(...) Policjanci, aby skutecznie sprostać stawianym im zadaniom, biorą udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach specjalistycznych, szkolą się w strzelaniu i technikach obezwładniania napastnika i w wielu innych dziedzinach związanych ze służbą w Policji. Ostatnio lęborscy mundurowi ćwiczyli swoje umiejętności na profesjonalnej strzelnicy laserowej „Śnieżnik”. (...)"

Zapraszamy do lektury pełnego artykułu:  lebork.policja.gov.pl .

Opis SWSB ŚNIEŻNIK tutaj

 

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 25 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne.

Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.