System Wsparcia Szkolenia Bojowego ŚNIEŻNIK na PRO-DEFENSE 2017

17. 06. 08

szer Dukat 15

W dniach 01-04.06.2017r. Autocomp Management wspólnie z Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia był obecny na targach proobronnych PRO DEFENSE 2017 w Ostródzie.
Prezentowaliśmy tam naszą autorską koncepcję wykorzystania Systemu Wsparcia Szkolenia Bojowego (SWSB) „ŚNIEŻNIK” dla wojsk obrony terytorialnej w zakresie:

  • - szkolenia przygotowawczego
  • - szkolenia indywidualnego i sekcji
  • - zgrywania sekcji, plutonu i kompanii
  • - szkolenia podtrzymującego, współdziałania z wojskami operacyjnymi  i układem pozamilitarnymi

System ŚNIEŻNIK, stworzony w 2007 roku jako narzędzie wykorzystywane w szkoleniu pododdziałów wojsk operacyjnych, jest nieustannie unowocześniany i rozwijany aby był przydatny zarówno w szkoleniu żołnierza jak i zgrywaniu pododdziałów. SWSB ŚNIEŻNIK pozwala doskonalić umiejętności w zakresie prowadzenia skutecznego ognia oraz co jest szczególnie ważne w szkoleniu umiejętności dowódców w zakresie organizacji walki. Zaproponowana na targach autorska koncepcja modelu szkolenia może być dostosowana do tej, która będzie realizowana w szkoleniu WOT.

Nasze stoisko mogło zaprezentować tylko mały fragment możliwości SWSB ŚNIEŻNIK - w tym przypadku szkolenie przygotowujące żołnierzy WOT do obrony budynku (miejscowości), lub tez ich zdobywania:

Slajd1

Slajd2

Nasze stoisko i prezentację miało okazję poznać wielu najwyższej rangi gości z Ministrem Obrony Narodowej Panem Antonim Macierewiczem na czele.

Opis SWSB ŚNIEŻNIK tutaj

 DRY 2115

DRY 2121