Symulator EN-57AL w użytkowaniu

16. 01. 25

Autocomp Management wyprodukował kolejny symulator kolejowy. W styczniu 2016 roku oddano do użytkowania symulator zmodernizowanego zestawu elektrycznego EN-57AL. Nabywcą jest ZNTK Mińsk Mazowiecki. Szkolić się będą na nim maszyniści spółki Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Ta realizacja powiększa rodzinę oferowanych symulatorów kolejowych wytwarzanych w naszym Centrum Badawczo Rozwojowym.

Symulator  EN-57AL został wyposażony w elementy odwzorowujące rzeczywiste mechanizmy i urządzenia oraz pracę zestawu elektrycznego. Pozwala na szkolenie maszynistów w zakresie jazdy i użytkowania zestawu EN-57AL. Ponadto umożliwia zapoznanie się z rzeczywistą trasą kolejową pomiędzy Warszawą a Poznaniem. Osoba szkolona ma możliwość przećwiczenia wybranych awarii i niebezpiecznych sytuacji na trasie przejazdu.

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 25 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne.

Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.

en 57al w przewozach regionalnych

symulator en 57al w przewozach regionalnych 02