Kolejne trenażery "ŚNIEŻNIK" dla wojska

16. 01. 29

W dniu 20.01.2016 r. w Inspektoracie Uzbrojenia w Warszawie została podpisana umowa pomiędzy Zamawiającym - Inspektoratem Uzbrojenia a Wykonawcą - konsorcjum firm: AUTOCOMP MANAGEMENT Sp. z o.o. w Szczecinie i Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia w Zielonce.
W ramach umowy, Konsorcjum dostarczy systemy szkolno-treningowe Śnieżnik między innymi dla  21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Trzciańcu, Komendy Portu Wojennego w Świnoujściu, 7 Brygady Obrony Wybrzeża w Lęborku i Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu.

Więcej informacji o naszym systemie szkolno-treningowym Śnieżnik na naszej stronie: system szkolno treningowy śnieżnik oraz w dedykowanym serwisie internetowym http://www.snieznik.info/


Autocomp Management Sp. z o.o. zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Mając status Centrum Badawczo-Rozwojowego, prowadzimy między innymi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedzin: automatyki i sterowań, symulatorów i trenażerów oraz prace softwarowe i inne, realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Specjalizujemy się w produkcji i serwisowaniu symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.

 

Żołnierze z symulatorami broni na stanowiskach
snieznik main

Żołnierze celujący do multimedialnego ekranu
snieznik main 02