Godło QI Services 2015

15. 10. 08

W dniu 28 września 2015 w Warszawie, miało miejsce Europejskie Forum Jakości 2015. Podczas tego wydarzenia poruszano zagadnienia zarządzania, procesów inwestycyjnych i ich finansowania, oraz konkurencyjności polskiej gospodarki na rynkach zagranicznych. Na zakończenie odbyła się uroczysta Gala IX edycji Programu Najwyższa Jakość Quality International. Laureaci Programu QI 2015 zostali uhonorowani Godłami w trzech kategoriach: QI Product, QI Services i QI Order.

Z satysfakcją informujemy o wyróżnieniu Autocomp Management Godłem QI Services (za usługi najwyższej jakości).

Program Najwyższa Jakość Quality International ma na celu promowanie skutecznych metod zarządzania jakością w firmach i instytucjach, działających na obszarze naszego kraju. Programowi patronuje Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klub Polskie Forum ISO 9000 (partner merytoryczny konkursu).

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Europejskiego Forum Jakości 2015 w serwisie internetowym najwyzszajakoscqi.pl [link]

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 25 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne.

Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdow kolejowych.

 

W imieniu Pana Prezesa Stanisława Parczewskiego wyróżnienie QI Services 2015 odbiera Pani Ewelina Mielniczuk:

qi services 2015 wreczenie dyplomu

 

Godło QI Services:

qi services 2015 godlo

 

 Dyplom Kapituły Konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2015:

qi services 2015 dyplom