wojsko-polskie.pl: Doskonałe wyszkolenie priorytetem „Dwunastki”

20. 01. 20

W Stargardzie uruchomiono Centrum Szkoleń wyposażone w urządzenia szkolno-treningowe Śnieżnik, wyprodukowane w Autocomp Management. 12 Szczecińska Dywizja Zmechanizowana stawia na nowoczesny sprzęt i rozwój infrastruktury szkoleniowej.

Dowódca 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej generał dywizji Maciej Jabłoński zapoznał się z pracami nad kolejnym symulatorem pola walki dla „Dwunastki”. Żołnierze z 12. Brygady Zmechanizowanej już niedługo będą mogli doskonalić swoje umiejętności strzeleckie na najnowocześniejszym w Wojsku Polskim, trenażerze „śnieżnik”.

Zapraszamy do pełnego artykułu na łamach wojsko-polskie.pl: Doskonałe wyszkolenie priorytetem „Dwunastki” fot. wojsko-polskie.pl /st. chor. sztab. Artur Walento/

Autocomp Management Sp. z o.o. od 30 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.