Zaproszenie na XII Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2017 w Gdańsku

17. 09. 15

W dniach 26 - 29 września 2017 r. w Gdańsku odbędzie się 12 edycja Międzynarodowych Targów Kolejowych - Trako 2017. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas na stoisku 39 w hali F. Na naszym stoisku będzie można zapoznać się z osiągnięciami Autocomp Management w dziedzinie symulatorów szkoleniowych dla rynku kolejowego i porozmawiać o dalszych perspektywach rozwoju symulatorów dla kolejnictwa.

trako 2017 mapka hali

Autocomp Management jest największym producentem wielozadaniowych symulatorów szkoleniowych dla potrzeb wojskowych i cywilnych w Polsce. Dotychczas zrealizowano dostawy ponad 100 symulatorów do wielu lokalizacji w Polsce, Europie i Azji. Od 2010 roku Autocomp Management rozpoczął realizację symulatorów dla kolejnictwa.

Producentem wszystkich symulatorów pojazdów kolejowych obecnie eksploatowanych w Polsce i spełniających kryteria określone rozporządzeniem w sprawie ośrodków szkolenia i egzaminowania maszynistów oraz kandydatów na maszynistów jest firma Autocomp Management.

 symulatory kolejowe

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 27 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.