Perły Biznesu 2016 dla Autocomp Management

17. 02. 16

Z satysfakcją informujemy że w ramach 13 gali "Perły Biznesu" nasza firma otrzymała wyróżnienie w kategorii Wydarzenie Gospodarcze 2016, za wdrażanie innowacyjnych technologii lądowych i morskich.
Perły Biznesu - to nagrody gospodarcze Świata Biznesu - magazynu gospodarczego Pomorza Zachodniego. Nagrody przyznawane są przez Kapitułę składającą się ze szczecińskich naukowców i publicystów ekonomicznych. Wyrażamy podziękowanie Kapitule za docenienie wkładu w innowacyjność i rozwój województwa zachodniopomorskiego, jaki wnoszą nasi Pracownicy.

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 25 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne.

Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.

 

perly biznesu dyplom