Autocomp Management na targach Polsecure 2024

24. 04. 24

W dniach 23 - 25 kwietnia 2024 r. w Kielcach Autocomp Management wraz z WITU uczestniczą w  Międzynarodowych Targach Policji i Bezpieczeństwa Publicznego "POLSECURE 2024".

Autocomp Management na targach Polsecure 2024 prezentuje ofertę systemu szkolno-treningowego POJEDYNEK z symulatorem paralizatora oraz mobilnymi tarczami obrotowymi - konfiguracja dedykowana dla Policji, Straży Granicznej, Służby Więziennej czy służb specjalnych.

 polsecure2024 stand 22G fix

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 30 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.