Wirtualna strzelnica POJEDYNEK podczas Nocy Muzeów w Ministerstwie Sprawiedliwości

23. 05. 24

W dniu 15 maja System System szkolno-treningowy zaprezentowano i udostępniono szerszej publiczności mieszkańców Warszawy i turystów, którzy wzięli udział w ogólnopolskim przedsięwzięciu Noc Muzeów i odwiedzili Ministerstwo Sprawiedliwości.

Wirtualna strzelnica z Systemem Pojedynek w czasie pięciogodzinnego przedsięwzięcia cieszyła się nieustającym zainteresowaniem, o czym świadczyła stała kilkudziesięciometrowa kolejka chętnych do odbycia strzelania. Uczestnicy Nocy Muzeów strzelali wirtualnie z symulatorów pistoletów i karabinów w ramach specjalnie przygotowanych scenariuszy realizowanych w oparciu o zobrazowanie strzelnicy krytej i otwartego terenu.

pojedynek noc muzeów M Sprawiedliwości

pojedynek noc muzeów M Sprawiedliwości2

pojedynek noc muzeów M Sprawiedliwości3

pojedynek noc muzeów M Sprawiedliwości4

 

 

 

 

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 30 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.