Uczestnicy wydarzenia "Berlin meets West Pomerania" w Autocomp Management

22. 11. 24

W dniu wczorajszym Autocomp Management gościł w swojej siedzibie na wizycie studyjnej uczestników wydarzenia "Berlin meets West Pomerania", zorganizowanego przez Centrum Inicjatyw Gospodarczych Województwa Zachodniopomorskiego i SIBB Deep Tech Hub.
Nasi pracownicy zaprezentowali gościom profil działalności naszej spółki i przedstawili też kilka z aktualnie realizowanych projektów. Niewątpliwą atrakcją dla uczestników była możliwość sprawdzenia w użytkowaniu naszego systemu szkolno-treningowego POJEDYNEK. Wszystkim gościom dziękujemy za udział oraz ciekawe i inspirujące dyskusje podczas wizyty.

DSC 5272

DSC 5275

DSC 5285

DSC 5291

DSC 5261

DSC 5245

DSC 5247

DSC 5251

DSC 5252

DSC 5257

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 30 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.