Recyklomat Smart RVM zintegrowany z ekomuralem w centrum Warszawy

21. 05. 28

Wyprodukowany w Autocomp Management recylkomat SMART RVM połączony w artystyczną instalację z ekomuralem stał w centrum Warszawy na ulicy Brackiej. Instalacja ta stanowiła element kampanii promującej linię produktów Go For Nature firmy CCC Shoes & Bags i przedstawia buty Sprandi, które produkowane są w 50% z butelek PET poddanych recyklingowi. Wrzucenie plastikowej butelki do recyklomatu powodowało uruchomienie instalacji:

Recyklomat SMART RVM zbiera, kompaktuje i segreguje jednorazowe opakowania po napojach - butelki PET, nakrętki i puszki aluminione w trzech odrębnych pojemnikach. Recyklomaty SMART RVM powstają w Autocomp Management w Szczecinie w ramach współpracy z R3thinkpolska sp. z o.o. Mentor Sp. z o.o. Sp. K. Więcej informacji o recyklomatach SMART RVM: www.r3polska.pl

Ekomural jest muralem namalowanym farbami fotokatalitycznymi. Dzięki temu zanieczyszczenia, które osiadają na powierzchni muralu pod wpływem światła słonecznego rozkładają się na nieszkodliwe dla środowiska związki azotu, wodę oraz nieznaczną ilość dwutlenku węgla. Proces jest powtarzalny w wyniku działania na mural sił natury – opadu deszczu i promieni słonecznych.  Ekomural przygotowany został przez dom mediowy MullenLowe MediaHub we współpracy z Good Looking Studio, jego autorką jest artystka wizualna Beata Śliwińska BARRAKUZ.

Foto i film – materiały prasowe

Media:

wysokieobcasy.pl: Wyjątkowy mural w centrum Warszawy
Wirtualnemedia.pl: Mural z recyklomatem w kampanii CCC
vouge.pl  Nowy mural w centrum Warszawy
zwierciadlo.pl: Krok w Dobrą Stronę. Marka CCC wprowadziła szereg proekologicznych działań
Fashionpost.pl: Wyjątkowy mural w centrum warszawy

 

Autocomp Management Sp. z o.o. od 30 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.