Laserowa strzelnica wirtualna Pojedynek

21. 04. 30

POJEDYNEK jest kompletnym, multimedialnym, przenośnym, strzeleckim systemem szkolno-treningowym działającym w wirtualnej rzeczywistości, opracowanym na potrzeby rynku cywilnego na bazie systemów wojskowych. System nie podlega obrotowi koncesyjnemu i przeznaczony jest dla osób powyżej 15 roku życia. POJEDYNEK pozwala zdobywać i doskonalić umiejętności w zakresie:

    • bezpiecznego posługiwania się bronią, w tym jej obsługi manualnej;
    • celowania z wykorzystaniem różnych rodzajów celowników mechanicznych i kolimatorów o „małych” powiększeniach;
    • ćwiczeń w obserwacji – wykrywania, rozpoznania i identyfikacji celów;
    • prowadzenia celnego ognia z różnych postaw, na różnych odległościach, w tym do celów ruchomych, ukazujących się, przy zmiennych warunkach oświetleniowych i ograniczonej widoczności;
    • wspólnego wykonywania zadań strzeleckich o różnym stopniu skomplikowania.

Więcej informacji o systemie: www.pojedynek.com  Zapraszamy do obejrzenia przygotowanej przez nas prezentacji systemu:

Autocomp Management Sp. z o.o. od 30 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.