Autocomp Management na targach I/ITSEC 2020 w USA

19. 12. 06

Autocomp Management z Polski już po raz trzeci prezentował swoją ofertę na największych światowych targach bezpośrednio związanych z systemami symulacji, szkolenia i modelowania I/ITSEC 2019 w Orlando / USA.

Tym razem za wielką wodą zaprezentowaliśmy między innymi symulator przenośnego przeciwlotniczego zestawu rakietowego (PPZR) GROM/PIORUN.

Symulator ten przeznaczony jest do nauczania i doskonalenia umiejętności żołnierzy w zakresie zwalczania wzrokowo obserwowalnych środków napadu powietrznego w tym samolotów, śmigłowców i innych celów lecących na kursach spotkaniowych oraz na kursach pościgowych. Symulator może współpracować z elementami systemu Śnieżnik lub działać jako samodzielne urządzenie, może być dostarczony jako:

  • Replika przeznaczona do integracji z systemem Śnieżnik,
  • Samodzielny symulator z własnymi urządzeniami sterującymi i projekcyjnymi w standardzie MikroŚnieżnik,
  • Symulator z obrazowaniem w wirtualnej rzeczywistości.

Na naszym stoisku dodatkowo można było się równiez zapoznać między innymi z system zarządzania polem walki BMS, symulatorem KTO Rosomak oraz szeroką ofertą symulatorów celowników, lunet produkowanych w naszej firmie.

 

WhatsApp Image 2019 12 06 at 14.48.41

WhatsApp Image 2019 12 06 at 14.42.203

WhatsApp Image 2019 12 06 at 14.48.412

 

 

 

fix WhatsApp Image 2019 12 06 at 14.42.204

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 30 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.