Autocomp Management wyróżniony na Safety Forum

18. 01. 09

W dniu 18 grudnia 2017 roku, podczas debaty z cyklu Safety Forum Szczecin, zorganizowanej już po raz siódmy przez Think tank Nobilis Media, po raz pierwszy wręczono nagrody - Nobilisy 2017. Przyznano je w trzech kategoriach. Autocomp Management został wyróżniony statuetką "Nobilis 2017" w kategorii Firma Roku. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wręczenia nagród Nobilisy 2017:

Tematyką Forum był potencjał polskich firm w kontekście planowanego rozwoju floty Marynarki Wojennej RP ze szczególnym zainteresowaniem udziału w budowie okrętów podwodnych. Ofertę potencjału wytwórczego Autocomp Management w zakresie nowoczesnych technologii dla statków i okrętów przedstawił dyrektor handlowy Pan Stanisław August.

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 27 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.

media o wydarzeniu:

nobilismedia.pl: W Szczecinie o Marynarce Wojennej

zbiam.pl: Safety Forum Szczecin o Marynarce Wojennej

polska-zbrojna.pl: Safety Forum Szczecin o zadaniach nowoczesnej marynarki wojennej

24kurier.pl: Kto dostarczy okręty podwodne?

20171219 www 3

20171219 www 4

20171219 www 2