Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Szczecin dla Autocomp Management

17. 09. 19

W dniu 14 września 2017r., w Szczecinie, podczas trwającego turnieju PKO Szczecin Open 2017, odbyła się uroczysta gala wręczenia tegorocznej Nagrody Gospodarczej Prezydenta Miasta Szczecin. Z najlepszych firm z naszego miasta, Autocomp Management otrzymał nagrodę w kategorii Innowacje i Badania. 

Jak poinformował Urząd Miasta Szczecin: "(...) Celem Nagrody jest promowanie wyróżniających się firm z naszego miasta, inspirowanie rozwoju przedsiębiorstw, promowanie postaw proinwestycyjnych, wybitnych osiągnięć innowacyjnych oraz zwiększenie konkurencyjności szczecińskich przedsiębiorstw na arenie krajowej i międzynarodowej (...)".

Krzysztof Hładyszewski, prezes Autocomp Management – to nagroda, która wyróżnia nas w Szczecinie, podkreśla profesjonalizm, pasję i zaangażowanie z jakim do pracy podchodzi każdy pracownik Autocomp Management.

Nagrodą dla Autocomp Management, oprócz wygrawerowanej statuetki i listu gratulacyjnego jest zaproszenie do udziału w przyszłorocznej kampanii promującej markę Invest in Szczecin.

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 27 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych. 

media o wydarzeniu:

szczecin.eu: Pięć firm z Nagrodą Gospodarczą Prezydenta Miasta Szczecin

gs24.pl: Nagrody Gospodarcze Prezydenta Szczecina przyznane

Wyborcza.pl: Pięć firm z Nagrodą Gospodarczą Prezydenta Miasta Szczecin

Radio Szczecin: Wręczono Nagrody Gospodarcze Prezydenta Szczecina

nagroda gospodarcza prezydenta miasta szzczecin 2017 list gratulacyjny

nagroda gospodarcza prezydenta miasta szzczecin 2017 statuetka