Oferta: C# Developer

Oferta pracy na stanowisko:

praca csharp developer

(ref: 201803-csharp)

Zakres obowiązków:

  • Wytwarzanie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji desktopowych
  • Udział we wdrożeniach systemów
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka C# oraz technologii .NET
  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego, wzorców projektowych, coding standards
  • Znajomość Visual Studio, systemu kontroli wersji
  • Chęć rozwoju swoich umiejętności w zakresie programowania oraz projektowania aplikacji desktopowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Znajomość technologii WPF, MVVM
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych
  • Wykształcenie wyższe (informatyka)
  • Znajomość metodyki Agile (Scrum)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej siedzibie firmy
  • Realizacje ciekawych i wymagających projektów
  • Pracę w młodym zespole, z nastawieniem na rozwój kompetencji
  • Aktywny wpływ na kształt projektów
  • Dofinansowanie do karty sportowej

Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.